БРНАБИЋ: Наш скуп јуче у Нишу је био један од најлепших и највеличанственијих на којем сам ја до сада била
ГОВОРЕЋИ о свенародном сабору у Нишу, Ана Брнабић је рекла да јој је част што има прилику да прича о њему.
Фото принтскрин ТВ Пинк
- Наш скуп јуче у Нишу је био један од најлепших и највеличанственијих на којем сам ја до сада била. Осећало се заједништво и међусобна подршка. Александар Вучић је имао један од најбољих говора који сам ја икада чула, поруке које је јуче послао легле су нашем народу као мелем на рану - навела је Брнабић и додала да су јој многи рекли да су осетили олакшање када је рекао да је доста са захтевима блокадера.
Брнабић је рекла да терор њихов траје шест месеци и да је крајње време да се то заврши.
- Од почетка је било све политика и сада смо то јасно видели - оценила је Брнабић за ТВ Пинк.
Препоручујемо
МИРА НЕМАЈУ НИ МРТВИ СРБИ: Шиптарски вандали оскрнавили српско гробље крај Обилића
13. 12. 2025. у 20:52
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)