"ОВО СЕ ВИШЕ НЕ СМЕ ТОЛЕРИСАТИ" Пантић Пиља: Надлежни органи да што пре омогуће рад новосадских судова

Новости онлине

16. 05. 2025. у 09:36

ПОЛИЦИЈА треба да употреби пендрек против насилника и терориста, као и у свакој уређеној, европској држави, изјавила је члан Председништва СНС Биљана Пантић Пиља.

ОВО СЕ ВИШЕ НЕ СМЕ ТОЛЕРИСАТИ Пантић Пиља: Надлежни органи да што пре омогуће рад новосадских судова

FOTO: Privatna arhiva

- Данас поново нема суђења. Јер су тако насилници и блокадери одлучили. Ако сте мислили да ћете данас да добијете привремену меру протов муза насилника-нећете. Нећете се данас ни развести.

Неће данас бити донета одлука ни о алиментацији у породицном спору. Ни одлука о родитељском праву. Ни ви који тужите послодавца за отказ уговора о раду, нема суђења.

Ни ви којима је неко остао дужан, данас нема суђења.

Тако су рекли блокадери.

Следећа рочишта-у октобру месецу.

Захвалите се блокадерима и вођама опозиције за отказана рочиста.

Они тако замишљају правни државу.

Да блокирају суд и да се доносе одлуке како они сматрају да треба.

То је ваљда та нова врста демократије, па ако не прихватамо-насиље, напад на полицију, насилни упади у институције.

Грађани Србије ово нису заслужили!

Тражим од надлежних органа да што пре омогуће функционисање и рад новосадских судова, ово се више не сме толерисати - објавила је Пантић Пиља.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (35)

НБА ШОК! Никола Јокић опет повређен!