"ТО БЕЗ КРВИ НЕЋЕ ПРОЋИ": Ако ово није позив на грађански рат, шта јесте?!
ИДЕОЛОГ блокадера Синиша Ковачевић суптилно је позвао на крвопролиће!
Фото: Printscreen
- Оног тренутка када се прве герилске наоружане чете појаве у Јадру, спремне да бране своје домове, ја сад никог не позивам на оружани устанак, да не будем криво схваћен. Али видећи до које мере су ти људи спремни да бране оно што им је не само дедовина него и прадедовина и место рађања десетине њихових предака, ја мислим да то без крви, нажалост, неће проћи - рекао је.
Погледајте видео ОВДЕ:
Препоручујемо
УЖАСНЕ ФОТОГРАФИЈЕ ИСПЛИВАЛЕ НА ВИДЕЛО: Блокадери фотељаши газили српску заставу и терали друге да је газе
08. 05. 2025. у 17:05 >> 17:24
ЗГРАДА ИЗ 1895. – ОБИЈЕНА И ЗГАЖЕНА: Ево како су студенти фотељаши уништили СКЦ! (ФОТО)
08. 05. 2025. у 18:06
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (35)