ВУЧИЋ О ПУТУ ЗА МОСКВУ И АЛТЕРАНТИВНИМ РУТАМА: "Једва смо од руских власти добили дозволу за прелет"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говори за Дневник РТС-а из Москве где ће присуствовати великој паради поводом Дана победе.
Foto: Printskrin
- Људи су се питали, ако је Пољска дозволила, зашто нисмо ишли на Белорусију, зато што Пољска не дозвољава коридоре ка Белорусији. Дозволе вам Немачка и Шведска, да би вам Летонија рекла исто што и Литванија, Естонија би нам исто рекла, нисмо ни питали.
- Онда смо отишли од Бугарске, Турске, Азербејџана, а онда до Грузије до Каспијског језера, тај коридор од Ростовка ка Краснодару је био неколико пута прекидан. Једва смо од руских власти добили дозволу за прелет - рекао је Вучић.
Препоручујемо
БРНАБИЋ О ЛАЖИМА АНТИСРПСКИХ МЕДИЈА: Полако са извињенима, не морате да журите
07. 05. 2025. у 17:27
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (17)