РЕКТОР ЂОКИЋ СУТРА КОД ПРЕМИЈЕРА МАЦУТА: Наставља се дијалог у Влади
Ректор Универзитета у Београду Владан Ђокић долази сутра у Владу Србије на наставак разговора о нормализацији рада универзитета са премијером Ђуром Мацутом.
Фото Танјуг/MILOŠ MILIVOJEVIĆ
Ђокић ће у Владу доћи са три сарадника које је сам изабрао, иако је у неком тренутку било речи о томе да се председник Владе састане са целим проширеним ректорским колегијумом.
Овом приликом Ђокић ће наводно представити документ Платформе Универзитета у Београду за разговор са представницима надлежних органа и институција као полазиште за дијалог.
Да подсетимо, ректор Универзитета у Београду Владан Ђокић упутио је прошле недеље писмо премијеру Србије Ђуру Мацуту у ком га позива на наставак дијалога.
(Информер)
Препоручујемо
ВУЧЕВИЋ: Влада ће имати пуну подршку СНС све док заступа политику из експозеа Мацута
28. 04. 2025. у 09:16
ПРЕМИЈЕР МАЦУТ СТИГАО У РИМ: Присуствоваће сахрани папе Фрање у Ватикану
26. 04. 2025. у 09:26
МАЦУТ НА САСТАНКУ СА МИНГОМ: Челично пријатељство темељ сарадње Србије и Кине
25. 04. 2025. у 16:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)