БЛОКАДЕРИ У ВУЧИЋЕВОЈ "ДИКТАТУРИ" НИСУ ПРИЈАВИЛИ ПОЛИЦИЈИ НИТИ ЈЕДАН СВОЈ СКУП: Чим су прешли у ''демократску'' ЕУ пријавили сваки (ВИДЕО)
РЕПОРТЕРКА Н1 се јавила из Линца (Аустрија) где су лажни бициклисти пленумаши требали да пристигну на градски трг и да им буде приређен дочек, а онда сазнајемо колики су лицемери били ових 5 месеци:
Фото: Printscreen
"Овај дочек бициклиста, као и сви остали скупови, пријављени су полицији!"
Дакле, у Србији их боли уво за законе, блокирају животе људи 5 месеци, блокирају студије...и нису могли нити један свој скуп да пријаве полицији како би им полиција и пружила заштиту али чим су прешли границу - одмах прпа за своје задњице да случајно не заврше у затвору или под ударом ЕУ пендрека или да им не стигне папрена казна!
Препоручујемо
СНИМАК КОЈИ ЈЕ РАЗОТКРИО СВЕ: У Немачкој туку блокадере, у Србији им све дозвољено
02. 02. 2026. у 14:04
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)