"ИМЕНА МИНИСТАРА ВЕЋ У ПОНЕДЕЉАК" Брнабић: Седница Скупштине на којој ће се бирати влада могла би почети 14. априла

Новости онлине

11. 04. 2025. у 09:07

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић изјавила је данас да се нада да ће седница парламента на којој ће бити бирана нова Влада Србије, моћи да почне већ у понедељак.

ИМЕНА МИНИСТАРА ВЕЋ У ПОНЕДЕЉАК Брнабић: Седница Скупштине на којој ће се бирати влада могла би почети 14. априла

Foto: Printskrin

- Надам се да ће ћемо моћи да почнемо да радимо већ у понедељак, зато што тај посао морамо да завршимо до 18. априла у поноћ. Опет није ни у реду да радимо ни на Велики петак, ни на Васкрс - рекла је она за Јутарњи дневник РТС-а.

Навела је да све то значи да ће се имена министара знати већ у понедељак и додала да је у сталном контакту са мандатаром Ђуром Мацутом и да он напорно ради, као и да ће се на време добити и имена министара и експозе мандатара.

- Он заиста напорно ради на томе и то већ показује ванредну озбиљност и мислим да је и то такође добра вест за Србију. Он је човек дијалога а сада је време за дијалог. Прошло је време терора мањине над већином - рекла је она.

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (19)

ШОК: Аргентину избацују са Светског првенства, Меси остаје без Мундијала?! Велики скандал потреса земљу!