"ОНИ ХОЋЕ ДА ВАМ БЕЗ СУДА ИЗГЛАСАВАЈУ СМРТНУ КАЗНУ!" Вучић о Ђајићевим претњама - То је њихова правда, то им је идеологија, као 1945.

Новости онлајн

10. 04. 2025. у 23:09

"ОНИ хоће да вам они без суда, без преког суда, да вам они изгласавају смртну казну", рекао је вечерас председник Србије Александар Вучић гостујући у специјалном издању Националног дневника на телевизији Пинк, коментаришући језиве претње идеолога Шолакових медија, Зорана Ђајића, који већ данима упућује језиве претње на рачун председника Србије, како приликом својих телевизијских наступа, тако и преко својих друштвених мрежа.

ОНИ ХОЋЕ ДА ВАМ БЕЗ СУДА ИЗГЛАСАВАЈУ СМРТНУ КАЗНУ! Вучић о Ђајићевим претњама - То је њихова правда, то им је идеологија, као 1945.

Фото: Принтскрин Пинк

Не брине га, каже, претња глоговим коцем, већ то што то "пленумашка правда".

- Он каже "народ треба да изгласа смртну казну Вучићу". Он мисли на збор грађана као 45.  скупе се у дому културе, имали сте трговце, произвођаче, добре домаћине које су они називали кулацима. Они доведу добре домаћине да седну испред њих. Онда се скупе углавном они које су ти добри домаћини највише задужили - давали им плате, помагали деци. Када се сви они скупе, та руља, тај чопор када уђе у салу, њих 70 и кажу "на смрт!". И они тако донесу одлуку о убиствима. Тако смо побили ко зна колико људи, и у затвор стрпали Бог зна колико људи. Е то су ти пленумашки судови. 

- Мене не брине глогов колац, здрав је, ништа не боли. Суштина је у нечему другом. То је њихова правда. Они вам кажу да је највиша неправда, највиши злочин у ствари њихова правда. Они хоће да вам они без суда, без преког суда, да вам они изгласавају смртну казну. То је оно што мене брине. Проблем је у овоме - истакао је Вучић. 

- То им је идеологија - додао је председник Србије. 

Позвао је људе да се у суботу супроставе терору, љотићевцима, необољшевицима.

- Свима који би ово поново да спроводе у Србији. Они би ово да врате у Србију. Да нема судова, да вам ови суде - рекао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (8)

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)