ВУЧЕВИЋ РЕАГОВАО НА МАРИНИКИНУ СКАНДАЛОЗНУ ИЗЈАВУ: Наставите са нападима, ја ћу са радом, а народ ће процењивати ко ради у његову корист

05. 04. 2025. у 13:16

ПРЕМИЈЕР у техничком мандату Милош Вучевић реаговао је на скандалозне наводе Маринике Тепић на мрежи Икс, где је истакла да је пријавила Лаури Ковеши корупцију у изградњи црпне станице у Новом Саду.

ВУЧЕВИЋ РЕАГОВАО НА МАРИНИКИНУ СКАНДАЛОЗНУ ИЗЈАВУ: Наставите са нападима, ја ћу са радом, а народ ће процењивати ко ради у његову корист

Foto: Tanjug/Milos Milivojevic

-Наставља се отужна луткарска представа у којој Драган Ђилас повлачи конце и своју главну марионету Маринику усмерава ка људима чији је највећи грех то што безрезервно подржавају председника Вучића. Иронија судбине овог пута лежи у томе што остварене људе напада неко чија је политичка каријера импресивна колекција промењених партијских дресова. Наставите са нападима, а ја ћу са радом. Народ ће, као и увек, демократски и на изборима, процењивати ко ради у његову корист, а ко у корист странаца и тајкуна- написао је Вучевић на друштвеним мрежама.

(Дневник.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (18)

ОД ПЕНЗИЈЕ ЛЕПО ЖИВИМ: Цеца Китић добија позамашну своту новца од државе