"ЈЕДАН ЈЕ СТРАНАЧКИ, А ДРУГИ ЈЕ НЕСТРАНАЧКИ" Вучић о избору мандатара за састав нове владе

Новости онлајн

03. 04. 2025. у 20:07

ПРЕДСЕДИК Србије Александар Вучић борави у посети Бугарској, одакле се обратио грађанима.

ЈЕДАН ЈЕ СТРАНАЧКИ, А ДРУГИ ЈЕ НЕСТРАНАЧКИ Вучић о избору мандатара за састав нове владе

Фото: Н. Фифић

Кад је у питању избор мандатара, истиче да постоји дилема у СНС између два кандидата.

Један је страначки, а други је нестраначки, навео је.

Очекује да га сутра увече обавесте о одлуци, а прекоустра да на својим органима донесу коначну одлуку.

- После тога ћу ја, уверен да имају већину, обавестити јавност ко нам је мандатар, а онда има десетак дана да предложи нову владу и да она буде изабрана. Надам се да неће морати да буде 18, на Велики петак - рекао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!