''НА ПРАВНОМ ЈЕ ПОБУНА ПРОТИВ БЛОКАДЕРА СВЕ ВЕЋА'' Председник Вучић са студентима који желе да уче: Мора хитно да се крене
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић, приликом обиласка студената који желе да уче разговарао је на који начин да се спасе академска година.
ФОТО: Novosti
- Мора хитно да се крене ако хоће било шта да се уради. Немојте да бринете ових ј 125 кренуло из Ректората - навео је Вучић након што се чуо хаос на улици.
- Они највише воле да певају онако као што су у Украјини певали "ко не скаче тај је ћаци". Е ја ћу намерно да носим мајицу "и ја сам ћаци". Не волим да скачем, више волим да читам књиге, него да скачем. Нешто сам увек предност давао мозгу - додао је Вучић.
- Како мислите да је могуће да се уопште спасе година, рачунајући сву неодговорност ректора, дела особља - питао је Вучић, на шта су студенти одговорили да се што пре треба вратити у клупе и почети са другим семестром.
- И лето и викенди - рекао је један студент.
- Једино да онда продужимо да буде завршетак са децембарским испитним роком. Ми морамо да решимо глупости које су други направили - додао је Вучић.
- У Нишу је прво било мајање а сад је кајање због свега што су урадили - додао је председник.
- До 9. маја први семестар - поновио је Вучић.
- На Правном је побуна против блокадера све већа, на Правном у Београду - истакао је Вучић.
Све о посети председника Пионирском парку читајте ОВДЕ.
Препоручујемо
СРАМНО! Ректор Ђокић није дошао на састанак са студентима који хоће да уче (ФОТО)
29. 03. 2025. у 12:15
ОДАЛИ ПОЧАСТ: Студенти који желе да уче положили венац на споменик Милици Ракић (ФОТО)
24. 03. 2025. у 19:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)