''ТО ШТО СЕ ВИДИ ЈЕ ЗАСТРАШУЈУЋЕ'' Брнабић осудила напад на дете ромске националности: Све им се свело на мржњу и насиље

29. 03. 2025. у 07:51

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић, написала је на друштвеној мрежи ''Икс'' да опозиција покушава да изазове грађански рат и да је једина истина, у мору њихових лажи, то да су мртви пијани напали дете ромске националности.

ТО ШТО СЕ ВИДИ ЈЕ ЗАСТРАШУЈУЋЕ Брнабић осудила напад на дете ромске националности: Све им се свело на мржњу и насиље

FOTO: tANJUG/MILOŠ MILIVOJEVIĆ (STF)

- Поново раде исту ствар по ко зна који пут – покушавају да изазову грађански рат на основу бестијалних лажи. Тако је било и за звучни топ. Никаквих скрупула немају. Трунке истине нема у овоме што прича Мариника Тепић и Ђиласова екипа која је, сасвим очигледно, преузела оно што је остало од блокадера. Истина је да су неки, које они сада бране, мртви пијани напали дете само зато што је ромске националности. И то је цела истина. Срећом па постоје камере на којима се цео инцидент види. И то што се види је застрашујуће. Малтретирање детета од стране пијаних и бахатих младића. Сада је и то дете „ћаци“ само зато што је Ром. Срећом постоје и сведоци. Све им се свело на мржњу и насиље. Све им се свело на лажи у циљу да изазову грађански рат- написаа је председница Скупштине на друштвеној мрежи ''Икс''.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)