ДЕКАНКА ФИЛОЗОФСКОГ ФАКУЛТЕТА У НИШУ ЈЕДНА ОД ЛИДЕРА БЛОКАДА: Тврди да је "само" уз студенте - ево доказа колико је "аполитична" (ВИДЕО)

Новости онлине

24. 03. 2025. у 10:20

НАТАЛИЈА Јовановић деканка је Филозофског факултета у Нишу и једна је од лидера блокада универзитета.

ДЕКАНКА ФИЛОЗОФСКОГ ФАКУЛТЕТА У НИШУ ЈЕДНА ОД ЛИДЕРА БЛОКАДА: Тврди да је само уз студенте - ево доказа колико је аполитична (ВИДЕО)

Фото: Новости

Како каже, она је "само" уз студенте.

Деканкин муж је политичар Бранислав Јовановић.

- Ми имамо своје паралелне каријере, да тако кажем. Ја сам се трудила, кад год сам препознавала и своје интересе, да будем уз њега. Јер он је увек по мени био, на неки начин, мој политички лидер - каже Јовановић.

Под оптужбом за корупцију, 2014. године Бранислав Јовановић био је ухапшен, као тадашњи извршни директор Дирекције за изградњу града. У притвору је провео пуна два месеца. 

У кампању пред локалне изборе ушао је као човек против кога се водила кривична истрага.

У изјавама за медије говорио је да никада није одговарао.

- Тврдим вам и то, имао сам кривичне пријаве, али нисам одговарао - изјавио је Јовановић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (19)

ХРВАТСКА У ШОКУ! Рукометаши Хрватске добили да једу ЦРВЕ, а то није најгоре што им се десило на Европском првенству