МЕНЕ ДА ЈУРИ ЈОВО БАКИЋ НЕЋЕ Вучић: "Мислили су да ће упадати у РТС па продужили одмор"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је о инциденту у Обреновцу и напада на члана општинског већа, каже да су нападачи слушали Јову Бакића, Н1, РТС и све остале.
Foto: Pink Printscreen
- Мене да јури Јово Бакић неће никада! Не знам што ме нису најурили до сада - казао је Вучић.
Ови који су јурили у Обреновцу, неће више никог да јуре, већ ће јурити мало бољи грашак у затвору.
- Мислили су да ће упадати у РТС, па су продужили годишњи одмор у Хрватској, а неки и ка Словенији, а неки већ једу ризи бизи. Добро је да једу, људе са РТС су оставили без јела - казао је Вучић.
Препоручујемо
Синиша Мали у емисији Хит Твит: Њихов циљ није да се сруши Александар Вучић већ да се сруши Србија
03. 05. 2026. у 21:03 >> 22:48
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (8)