ПОПОВИЋ НАЈОШТРИЈЕ ОСУДИЛА НАПАД НА ПАВЛОВИЋА: Понижавања која су трпели данима, прерасла су у физичке нападе
МИНИСТАРКА правде Маја Поповић најоштрије је данас осудила физички напад на студента Медицинског факултета Милоша Павловића као и напад на још два студента.
Фото: Новости
- Поздрављам брзу реакцију полиције. Студенти који само траже да им нико не ускраћује Уставом зајамчено право на образовање и мирно се окупљају у Пионирском парку не смеју бити ничија мета. Понижавања која су трпели већ данима, прерасла су у физичке нападе, што је апсолутно недопустиво. Апелујем на надлежне органе да се починилац насиља над студентима нахитније процесуира и казни у складу са законом - саопштила је министарка Поповић.
Препоручујемо
ВУЛИН: Доста је, држава мора да поштује своје законе и не попушта пред силеџијама
18. 03. 2025. у 14:38
СРАМ ТЕ БИЛО РЕКТОРЕ ЂОКИЋУ! Зашто не реагујеш на напад на студента Милоша Павловића
18. 03. 2025. у 14:23
ЗЕЛЕНСКИ, МРТВИ СУ: Стравичан снимак и брутална порука, јавио се Кадиров (ВИДЕО)
ЧЕЧЕНСКИ лидер Рамзан Кадиров објавио је снимак ликвидације украјинских војника у Костјантињивки у Доњецкој области у Украјини на свом Телеграм каналу.
07. 02. 2026. у 17:05
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
НАЈВИШИ ЧИН МОНАШТВА У ПРАВОСЛАВЉУ: Ко су Схи монаси?
ОВО пострижење назива се „другим крштењем“, постризавани се очишћује од свих грехова и постаје "син светлости“.
08. 02. 2026. у 09:25
Коментари (0)