ОН ЈЕ НАПАО МИЛОША ПАВЛОВИЋА: Одборник Саве Манојловића бије студенте

ЖЕЉКО Латас, одборник у општини Нови Београд, покрет Крени промени, напао је студента Милоша Павловића.

ОН ЈЕ НАПАО МИЛОША ПАВЛОВИЋА: Одборник Саве Манојловића бије студенте

Foto: Printskrin

Латас (54) представник је удружења грађана "Заједничка акција блока 70 и 70А".

Бивши је службеник контроле лета SMATSA. Отишао је из SMATSA тако што је наплатио осигурање од 300.000 евра на основу наводно оштећења слуха.

Супруга му је Татјана Грујичић Латас, службеника економског одељења амбасаде Канаде у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)

СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)

РУСИЈА је током ноћи 6. јула покренула таласе ракета и дронова ка Кијеву и околном региону, при чему је погинуло најмање 10 људи, а најмање 56 је повређено, само неколико сати након што је председник Володимир Зеленски упозорио на још један велики напад на престоницу.

06. 07. 2026. у 07:49

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ОВДЕ ЈЕ СВЕ ПОЧЕЛО, ОВДЕ СЕ И ЗАВРШИЛО... Најбољи стрелац у историји Бразила, Нејмар, опростио се од репрезентације у сузама (ФОТО)