НАСИЛНИК АТИЈАС НЕ СМЕ ДА УЂЕ У БОСНУ, ПА БИ ДА РУШИ СРБИЈУ: Анабелин муж руку под руку са бољшевичким пленумашима (ФОТО)
АНДРЕЈ Атијас, познатији као Анабелин муж, насилник са потерницом и по признању лечени наркоман, заједно са антисрпским блокадерима ударио је на Србију.
Фото: Printscreen
Не сме да уђе у Босну, па хоће да руши Србију. Иначе, реч је о човеку који туче своју жену и лицу које је склоно непредвидивом понашању.
Познатији као Анабелин муж, изгледа ће остати познатији по томе што по друштвеним мрежама учествује у обојеној револуцији која је покушана у Србији.
Препоручујемо
ВЕНЕЦУЕЛА ТОНЕ У ХАОС: Познато ко је ухапсио Мадура, цуре први детаљи (ФОТО/ВИДЕО)
У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.
03. 01. 2026. у 07:45 >> 11:37
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ОВО СУ КРИЛИ: Испливала дуго чувана тајна Ане и Бастијана
РАЗВОД Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера била је једна од главних вести претходне године.
02. 01. 2026. у 08:40
Коментари (0)