ОВИ НЕЋЕ ИЗБОРЕ, НЕЋЕ РЕФЕРЕНДУМ, НЕЋЕ НИШТА Вучић: Петог октобра је опозиицја имала делимични легитимитет

Новости онлајн

11. 03. 2025. у 23:32

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је и о 5. октобру 2000.

ОВИ НЕЋЕ ИЗБОРЕ, НЕЋЕ РЕФЕРЕНДУМ, НЕЋЕ НИШТА Вучић: Петог октобра је опозиицја имала делимични легитимитет

Фото: З. Јовановић

Петог октобра није била суштина велики број људи, већ је опозиицја имала делимични легитимитет, објашњава.

- Ови неће изборе, неће референдум, неће ништа - истиче Вучић.

Каже да су 5. октобра демонстранти покрали све пепељаре и да се не могу још наћи све слике које су тада покрадене из зграде парламента.

Каже да жив неће пристати на прелазну владу.

- Влада друштвеног поверења? Како се то друштвено поверење стиче? Пленуми и зборови одређују шта је друштво и поверење? Поверење се одређује изборном вољом грађана - рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (22)

ВЕЛИКА ДЕЛА НА СЦЕНИ ХУМАНОСТИ: „Мој први пут“ и „Јазавац пред судом“ у Фондацији Mozzart