ДОШЛИ СМО У ОПАСНУ СИТУАЦИЈУ Вучић: Смете да мислите само онако како мисле блокадери
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обраћа се зграде Председништва поводом најновијих дешавања и напада на студенте који желе да уче.
Фото принтскрин ТВ Пинк
Подсећа и на језиво насиље које је новинарка Бранка Лазић преживела пред Скупштином града, као и на језиве увреде на њен рачун на друштвеним мрежама.
- Она може да буде мета јер она не мисли као они. Дошли смо у опасну ситуацију где смете да мислите само онако како мисле блокадери. И притом не мислим на студенте, они су се и вечерас пристојније понашали. Ова деца су уредно пријавила свој скуп. Ово су студенти који желе да уче. Смета вам 535 људи? Лагали сте данима како су они ту мене да штите. Сад сте довели до тога да ће тих људи да буде хиљаде. Да нисте у стању да на једном месту трпите људе који никоме не сметају, нигде саобраћај не заустављају, али желе да уче - наводи Вучић.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (39)