"ДРАГИ ПРИЈАТЕЉУ..." Ердоган честитао Вучићу рођендан
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић примио је, поводом рођендана, честитку председника Републике Турске Реџепа Тајипа Ердогана у којој је изразио уверење да ће сарадња две земље и даље доприносити стабилности региона.
Фото: Танјуг
- Поштовани председниче, драги пријатељу, честитам Вам рођендан и желим Вашој екселенцији још пуно година испуњених здрављем и срећом заједно са Вашом породицом - навео је Ердоган, саопштила је Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
Овом приликом, како је додао, "желим још једном да изразим задовољство изузетним нивоом наших билатералних односа са Србијом и уверење да ће наша сарадња и даље доприносити стабилности региона".
Он је, како се наводи, председнику Вучићу пожелео срећу, а српском народу благостање.
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)