БРНАБИЋ: Чистимо за опозицијом већ 12 година па ћемо и данас ми почистити њихове сузавце и димне бомбе! (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић позвала је посланике позиције да, након краја данашњег заседања, остану у Дому народне Скупштине Републике Србије и почисте иза дивљачке антисрпске опозиције.
Фото: Printscreen
Брнабић позвала посланике владајуће коалиције да након 18 часова остану у скупштини и почисте хаос који је направила опозиција.
- Молим све народне посланике да остану у скупштини после краја данашњег рада и да ми почистимо овај неред. Нису ове жене криве и дужне да чисте ваша јаја, сузавце и димне бомбе! Ми ћемо то почистити. Ионако чистимо за вама већ 12 година па ћемо и данас!
Препоручујемо
БЛОКАДЕРСКИ МЕДИЈ ПРОБИЈА ДНО: Нова С поручује да је Србија ружна земља (ФОТО)
18. 07. 2026. у 22:46
КО ПРУЖА ПОДРШКУ БЛОКАДЕРИМА: Мреже се усијале због ових фотографија
18. 07. 2026. у 21:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (12)