ТРЕБА НАМ ВЕЛИКА ФАБРИКА ЗА ЗАЈЕЧАР Вучић: "На томе радимо и мучимо се већ годинама, то нам је најважније"
ПРЕДЕСЕДНИК Србије Алекснадар Вучић изјавио је приликом посете газдинству у Бољевцу да је велика фабрика потребна Зајечару, као и да је град био дефакто политичко средиште Србије.
ФОТО: Принтскрин
- Треба нам велика фабрика за Зајечар, од 1000 људи, на томе радимо и мучимо се већ годинама, то нам је најважније. Овако нам оде све у Бор. Погледајте како је већа плата у Бору него у Зајечару. Он је био дефакто политичко средиште Србије. Бор је пре 30,40 година постао важан. Онда су дугови временом постали све већи, а ми смо тражили спас. Сећате се да је Ђинђић рекао - "не може више бакар, гајите кикирики или правите намештај". Не зато што он није волео Бор. Просто није било будућности са огромним дуговима. Ми смо успели захваљујући Кинезима и ма шта ко говорио сада имате просечну плату у Бору од 1048 евра. У рударско-топионичарском басену је већа од тога. То је после Београда и Новог Сада најјаче место у Србији. Бор вам издржава и део Кучева, Бољевца, Мајданпек комплетан, Рудну Главу, део Неготина... - навео је председник.
Препоручујемо
МОЋНА ПОРУКА ВУЧИЋА ИЗ ЗАЈЕЧАРА: Србија ће да победи и никада је нећете срушити! (ВИДЕО)
28. 02. 2025. у 17:20 >> 19:02
"У ПРОСЕЧНОЈ НЕТО ЗАРАДИ СМО СУСТИГЛИ БУГАРСКУ" Вучић са привредницима у ПКС (ВИДЕО)
28. 02. 2025. у 11:56
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)