ВУЧИЋ: У Црној Гори све може, само српски не може да буде службени језик

Новости онлине

24. 02. 2025. у 21:45

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гост је емисије Ћирилица на ТВ Хепи, а поред њега у студију гостују и Милан Кнежевић, председник ДНП-а и Милорад Додик, председник Републике Српске.

ВУЧИЋ: У Црној Гори све може, само српски не може да буде службени језик

Фото: Принтскрин ТВ Хепи

Подсећа да у Црној Гори све може, само српски не може да буде службени језик, иако је то језик који говори релативна већина грађана Црне Горе.

- Ако то споменете, онда постајете "Вучићев агресор" који хоће да не знам шта уради - рекао је он.

Подсећа на речи Горана Свилановића да су сви досовци који су узимали паре у Будимпешти знали да Црна Гора мора да оде из СРЈ, да би Приштина могла да прогласи независност.

- Зато су они то радили - рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)

СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)

РУСКИ војни хеликоптер срушио се 25. априла у близини Вабарије у региону Гао у Малију, потврдили су руски извори, док су борци Фронта за ослобођење Азавада и џихадистичке групе повезане са Ал Каидом, ЈНИМ, извели највећу координисану офанзиву у земљи последњих година, нападајући истовремено главни град Бамако, војно упориште Кати и северне градове Кидал, Гао и Севаре, што је на највидљивији начин открило ограничења руске безбедносне стратегије у Африци.

26. 04. 2026. у 13:30

Коментари (29)

КАДА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НИЈЕ САМО “BUZZWORD” И ШТА ЗНАЧИ ГРАДИТИ СИСТЕМЕ КОЈИ ЗАИСТА РАДЕ