НЕ СМЕ БИТИ ЗАШТИЋЕНИХ! Брнабић: Дозлогрдило је да су у Србији заштићени сви највећи криминалци само зато што су опозиција

Новости онлајн

20. 02. 2025. у 17:38

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић реаговала је на на нападе Маринике Тепић на председника Србије и његову породицу.

НЕ СМЕ БИТИ ЗАШТИЋЕНИХ! Брнабић: Дозлогрдило је да су у Србији заштићени сви највећи криминалци само зато што су опозиција

FOTO TANJUG/ RADE PRELIĆ

Она је на свом налогу на друштвеној мрежи Икс написала:

Нема праве, бескомпромисне борбе против корупције и трговине утицајем док год су Драган Ђилас и Драган Шолак на слободи. Дозлогрдило је да су у Србији заштићени сви највећи криминалци само зато што су опозиција. То нису политичари, то су криминалци који су основали сопстене странке (у ствари компаније) како би себе заштитили од руке правде. Читава њихова филозофија је - криминалац сам, али ако ме ухапсе, увек могу да кажем да је политички прогон. Они се политиком ни не баве, само се сакривају иза ње. Дакле - не сме бити заштићених! Кад надлежни органи приведу Ђиласа, знаћемо да нема недодирљивих и да имамо јаке, праведне и храбре институције. Цела Србија зна да су Ђилас и Шолак највећи лопови које ова земља памти!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (22)

Заједно у хуманитарној мисији „Храна за све“