"СЈАЈАН САСТАНАК СА РИЧАРДОМ ГРЕНЕЛОМ У МИНХЕНУ"Ђурић: Изасланик америчког председника Доналда Трампа доследан

15. 02. 2025. у 18:45

МИНИСТАР спољних послова Марко Ђурић изјавио је данас да је у Минхену имао "сјајан састанак" са изаслаником америчког председника Доналда Трампа за специјалне мисије, Ричардом Гренелом.

СЈАЈАН САСТАНАК СА РИЧАРДОМ ГРЕНЕЛОМ У МИНХЕНУЂурић: Изасланик америчког председника Доналда Трампа доследан

Фото Танјуг

- Био је то сјајан састанак на маргинама Минхенске безбедносне конференције. И лично сам му пожелео успех у новим улогама и задацима у новој администрацији - написао је Ђурић на платформи Икс. 

Он је казао да је Ричард Гренел "доследно показивао дубоко разумевање Србије и нашег региона". 

- Радујемо се поновној сарадњи у будућности у корист српског и америчког народа - написао је Ђурић.

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ФУНКЦИЈА! Драгутин Топић дочекао подвиг ћерке Ангелине, а онда добио позив који се не одбија