ОВО ЈЕ ПИТАЊЕ САБОРНОСТИ, А НЕ ПОДЕЛА: Вучић - Срећан што ћу бити са нашим људима у Бањалуци
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић упутио је поруку свима на овим просторима поводом прославе Сретења, Дана државности Србије и РС.

Фото: Принтскрин
Приближавамо се аеродрому у Бањалуци, први пут после одлука Свесрпског сабора да обележавамо Сретење једнако у Бањалуци као и у Београду. Иако то неки покушавају да нам пребаце није уперено против било кога. Реч јер о томе да ми Срби представљамо јединствен народ, да имамо исто име и презиме и никога, ама баш никога не угрожавамо. Али сам срећан што ћу бити са нашим људима у Бањалуци у РС, што показујемо да заједништвом, слогом и јединством можемо да победимо, јер уједињени буквално можемо све и да сачувамо свој језик, да сачувамо своје писмо, да бринемо једни о другима, да економски идемо напред. Ово је питање саборности, ане питање подела.
Живела Српска! Живела Србија!
Препоручујемо

"ЈАВИТЕ СРПСКОЈ ДА ЈЕ ВОЛИМ! ЈАВИТЕ МОЈОЈ СРБИЈИ ДА ЈЕ ВОЛИМ ВИШЕ ОД ЖИВОТА" Снажне Вучићеве поруке у Бањалуци
13. 02. 2025. у 17:23 >> 17:31

СДА "БЉУЈЕ ВАТРУ" НА СРБИЈУ И ВУЧИЋА: Ратнохушкачко саопштење наследника крвавог Алије
13. 02. 2025. у 16:44

УМРО НАКОН ШТО ЈЕ ЦЕЛУ НОЋ ВОЗИО ДЕЦУ КОЈА СУ ГОРЕЛА: Возач Хитне помоћи у Северној Македонији преминуо после целоноћне драме
ВОЗАЧ Хитне помоћи који је читаву ноћ превозио повређене у стравичном пожару у Северној Македонији преминуо је јутрос.
17. 03. 2025. у 08:50

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ШОУ У ЗАГРЕБУ: Дали јој отказ јер је пуштала српске "цајке" - сад морају да плате 70.000 € и да је врате на посао
СУД у Загребу донео је неправоснажну пресуду којом запослену на бензинској пумпи Тифон враћа на посао, уз обавезу послодавца да јој исплати све неисплаћене зараде у износу од 45.000 евра и судске трошкове у износу од 14.000 евра.
17. 03. 2025. у 17:54 >> 17:55
Коментари (37)