ВУЧИЋ ПОСЛЕ РАЗГОВОРА СА МАКРОНОМ: Србија и Француска настављају да продубљују традиционално пријатељске односе
08. 02. 2025. у 13:58
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић разговарао је телефоном са председником Републике Француске Емануелом Макроном.
Повезане вести
ТРИ САТА ТРАЈАО РАЗГОВОР МАКРОНА И ВУЧИЋА: Изузетна част указана председнику Србије на ужасно тежак дан за Француску (ФОТО/ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић допутовао је јуче у радну посету Француској. Са француским колегом Емануелом Макроном имао је дуг и отворен разговор у трајању од три сата чиме је председнику Вучићу указана огромна част.
14. 11. 2025. у 07:27
ВУЧИЋ СА МАКРОНОМ: Захвалан сам на разумевању које Француска показује према Србији и на подршци коју пружа нашем европском путу
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић борави је у Паризу на позив председника Републике Француске Емануела Макрона.
13. 11. 2025. у 21:54
Најновије из рубрике
ДОГОВОРИЛИ СМО ЗАЈЕДНИЧКИ АНГАЖМАН О ВАЖНИМ ПИТАЊИМА: Вучић разговарао телефоном са Антониом Коштом
У ДУГОМ и садржајном разговору са Антониом Коштом о наставку европског пута Србије.
13. 01. 2026. у 17:24
БЈЕЛОГРЛИЋ У ХРВАТСКИМ РЕДОВИМА
Блокадерски глумац Драган Бјелогрлић по ко зна који пут покушава да привуче пажњу својим изјавама и антисрпским ставовима, али сада је отишао корак даље те се додворио Хрватима причајући против Србије.
13. 01. 2026. у 17:08
НЕВИЂЕНИ ХАОС, ВОДИТЕЉИ У ШОКУ: Шешељ направио "лом" у студију, гледаоци у неверици посматрали обрачун (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК СРС др Војислав Шешељ поново је на Танјуг ТВ имао вербални обрачун са водитељем Дејаном Милетићем.
13. 01. 2026. у 16:54
СРПСКА ТРОБОЈКА СЕ ВИЈОРИ У У ЕМИРАТИМА Вучић честитао српску Нову годину: Срце ми је вечерас пуно док гледам најлепшу тробојку на свету
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, честитао је свом народу српску Нову годину.
13. 01. 2026. у 16:06
ТРАМП, ВУЧИЋ И СВЕТСКА ЕЛИТА У ДАВОСУ: Најважнији форум почиње 19. јануара, ево о чему ће се разговарати
56. годишњи састанак Светског економског форума окупиће водеће лидере из власти, бизниса и цивилног друштва од 19. до 23. јануара 2026. године, стоји у најави овог престижног економског догађаја. Између осталих, присуствоваће и председник Србије Александар Вучић, председник САД-а Доналд Трамп, као и светска државничка елита.
13. 01. 2026. у 15:49
Коментари (0)