ПРОФЕСОР ЧЕДОМИР АНТИЋ: Ја ове блокаде не бих подржао све да их и моја породица спроводи јер је недемократски!

Андријана Нешић

04. 02. 2025. у 11:20

Чедомир Антић, професор Филозофског факултета, рекао је да он блокаде не би подржао чак и да их спроводи његова продица јер је недемократски.

ПРОФЕСОР ЧЕДОМИР АНТИЋ: Ја ове блокаде не бих подржао све да их и моја породица спроводи јер је недемократски!

Foto: Printskrin

- Ја данас не бих подржао ни онај протест 1996., ни да у њима учествују моји најближи политички истомишљеници и чланови моје породице, да су успостављени на начин као овај данас! Ова блокада је дубоко недемократска, они не пуштају људе на пленум ни оне који имају индекс, они данас избацују моје студенте са пленума јер другачије мисле! Ја не могу да дозволим да 5.000 студената блокадера, од 96.000 студената у Београду, било кога искључује из одлучивања! Мени су дошли непознати људи на предавање који већином ни нису студенти Филозофског, и почели су да урлају и сат времена су звиждали! Ја сам им рекао да је то понашање које је достојно најгорих тоталитарних режима - комунистичких, фашистичких и анархистичких који њих инспиришу! - рекао је Антић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.

01. 03. 2026. у 12:45

Коментари (27)

ТРЕЋА СРЕЋА ЗА ПЛАВЦЕ ИЛИ НАСТАВАК ДОМИНАЦИЈЕ ТОБЏИЈА: Челси 11 утакмица не зна за победу над Арсеналом који их је добио два пута ове године