ОВАКО ЈЕ ОПОЗИЦИЈА ИСКОРИСТИЛА СТУДЕНТЕ: Спонтана и ненасилна револуција не постоји - преузели протесте! (ВИДЕО)

Новости

02. 02. 2025. у 00:27

СРЂА Поповић, оснивач "Отпора" а који је за рачун страних служби спроводио обојене револуције, на једној од трибина које је држао открио је како заправо функционишу те обојене револуције, а управо ти елементи препознају се на протестима у Србији.

ОВАКО ЈЕ ОПОЗИЦИЈА ИСКОРИСТИЛА СТУДЕНТЕ: Спонтана и ненасилна револуција не постоји - преузели протесте! (ВИДЕО)

FOTO TANJUG/ JADRANKA ILIĆ

- Неко вас је лагао у вези са успешном и спонтаном ненасилном револуцијом. Тако нешто не постоји на свету. Кад год видите младе људе како на челу реда покушавају да се здруже са милицијом или војском, неко је већ раније размишљао о томе - причао је Поповић.

Управо то види се на протестима у Србији, а што потврђује изјава Иванке Поповић из ПроГласа:

- Значи студенти су урадили огромну ствар. Хвала вам што сте то урадили, али ми преузимамо сада!

@vecernjenovosti8

Srđa Popović o obojenim revolucijama

♬ original sound - Vecernjenovosti

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (14)

ДРЖИ ИМ ПРЕДАВАЊЕ О МОМЦИМА: Вујадин запретио ћеркама - Мирка открила детаље из породичног дома