СПУСТИТЕ СТРАСТИ: Вучевић - Политици није место у школама

Новости онлајн

21. 01. 2025. у 18:23

ПРЕДСЕДНИК СНС Милош Вучевић је по завршетку ГО странке упутио апел да се спусте стрсасти што се тиче школа.

СПУСТИТЕ СТРАСТИ: Вучевић - Политици није место у школама

ФОТО:Љ.П.

Апеловао је да сви спусте страсти што се тиче школа.

- Школе нису место за политику. Свако има право на мишљење и политички активизам, али немојте децу увлачити у политичке сукобе, то се никада није радило - рекао је Вучевић.

- Ми нисмо причали о политичкој борби у школи, већ су људи поделили мишљење да је то нечувено. Да неко некоме забрани да уведе дете у школу?! То су невероватне сцене. Желите промене тиме што забрањујете ђаку да учи или професору да предаје? Да ли је то пут за враћања угледа школе? - питао је он.

Просветна инспекција ће да ради свој посао, али то не сме да буде инквизиција и лов на вештице, наводи.

- Држава мора да да шансу свима да се врате у систем. Замолио бих родитеље да се не свађају међусобно и да не деле децу - рекао је Вучевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Пошли на уранак - завршили у општини: Како је изгледало Чолино венчање 1. маја? Сви мислили да је скривена  камера