МАЈА ПОПОВИЋ: Недопустиве су и скандалозне претње које је председнику Србије упутио Милош Јовановић
ОПОЗИЦИЈА на референдум о поверењу председнику Србије Александру Вучићу не не сме, али зато њени представнции не искључују његово убиство, а тим поводом се огласила и министарка правде Маја Поповић.
Фото М.Правде
- Недопустиве су и скандалозне претње које је председнику Србије упутио лидер Новог ДСС-а Милош Јовановић. Скривајући се иза посланичког имунитета Јовановић јавно, позива на убиство Александра Вучића. Лицитирањем са методама за ликвидацију шефа државе, Јовановић ствара атмосферу линча у којој је допустиво па чак и пожељно одузети живот шефу државе. Оштро осуђујем овакав наратив емитован на телевизији Новој С, а то што се уредништво није извинило због ових претњи говори о томе да су сагласни са изговореним речима - наводи Маја Поповић у саопштењу.
Милош Јовановић, Ђиласов потрчко раније је изјавио:
"Друга опција је заиста да узмемо оружје па да се обрачунамо! Видим да је и Александар Вучић рекао али он је поменуо бацање са терасе, је л' тако? Ви ме исправите ако се варам, али мислим да се не варам, негде је Александар Вучић рекао да треба да га баце са терасе. И то је опција!"
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)