САЗНАЈЕМО: Вође студентских протеста Динко Грухоњић, Мила Пајић и Горан Јешић уз помоћ ''Прогласа'' планирају радикализацију протеста
КАКО сазнајемо из добро обавештених извора, вође тзв. студентских протеста, установљени агенти западних обавештајних служби Динко Грухоњић, Мила Пајић и Горан Јешић, као и вође НВО "ПроГлас", по налогу својих шефова из НВО “Грађанске иницијативе", у данима који долазе, планирају радикализацију тих активности, као очајнички потез у покушају да изведу обојену револуцију у Србији.
Фото:
Наиме, британско-амерички фактор је посредством агентурног резидента Маје Стојановић, вође екстремистичке антисрпске НВО "Грађанске иницијативе" наложио Грухоњићу, Пајићевој и Јешићу да максимално појачају своје субверзивно и агентурно деловање против Уставног уређења Републике Србије и свих њених грађана, ради заоштравања актуелне политичке и безбедносне ситуације, са крајњим циљем да се изазове крвопролиће по моделу догађаја са кијевског трга Мајдан из 2014. године.
Фото:
Све наведено произилази из чињенице да тзв. студентске блокаде губе свој потенцијал, због чега је радикализација по оцени организатора из иностранства, једини преостали покушај да се блокаде поново актуелизују у одговарајућем капацитету, односно капацитету који би првенствено одговарао НВО "ПроГлас".
Међутим, проблем оваквим мрачним циљевима не представљају само нејединство и неспособност кључних актера ове обавештајно-екстремистичке субверзије, већ и адекватно деловање надлежних државних органа предвођених Председником Александром Вучићем, који неће дозволити кршење Устава и закона, нити увођење Србије у стање хаоса, безумља и анархије.
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ДАРКО МЛАДИЋ: Упозорио на лажне вести о здравственом стању генерала
09. 07. 2026. у 14:31
ОВАКО Н1 ЛАЖЕ НАРОД СРБИЈЕ: Извртање чињеница и срамне тврдње (ВИДЕО)
09. 07. 2026. у 14:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)