''МОЛИМО СЕ ГОСПОДУ БОГУ ДА СЕ ПОВРЕЂЕНИ, РАЊЕНИ, ОПОРАВЕ, ПРЕЖИВЕ'' Премијер Вучевић упутио телеграм саучешћа Спајићу
ПРЕДСЕДНИК Владе Републике Србије Милош Вучевић упутио је телеграм саучешћа премијеру Црне Горе Милојку Спајићу, поводом масакра на Цетињу у којем је убијено више од 11 особа.
Фото: Танјуг/Страхиња Аћимовић
- Поштовани председниче Владе,
Поштовани Милојко, прими искрено саучешће народа и Владе Србије поводом трагичног догађаја на Цетињу. Молимо се господу Богу да се повређени, рањени, опораве, преживе, а убијенима да подари рајско насеље.
Желим Црној Гори и њеном народу да у духу заједништва прође кроз ове тешке и тужне дане - наводи се у телеграму председника Владе Републике Србије Милоша Вучевића.
БОНУС ВИДЕО: МАСАКР НА ЦЕТИЊУ, УБИЈЕНО НАЈМАЊЕ 11 ОСОБА: Језиво- Међу жртвама и сестра крвника и њена деца
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)