ХРВАТСКИ САБОР СЕ ДИРЕКТНО УКЉУЧИО У ПРОТЕСТЕ У СРБИЈИ (ФОТО)
ДАЛИЈА Орешковић заступница је у Хрватском сабору дала је подршку политичким протестима које организује опозиција и студентски активисти у Србији.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб/Internet TV Hrvatskog sabora
- Свака част људи! Подршка из Загреба! - написала је она.
Фото: Принтскрин
Подсетимо, група хрватских обавештајаца пресвучена у групу хрватских студената, туриста, боравили су пар дана у Београду заједно са украјинским екстремистима и овде су покушали да раде рушењу председника Србије Александра Вучића као и отимању државе заједно са студентима који блокирају одређене универзитете. Међу њима је био и студент из Загреба који се зове Олексеј Чомаков, који је у Загреб дошао из Кијева, а из Загреба у Београд који је већ хапшен у Београду због неовлашћеног снимања дроном зграду Генералштаба и осталих државних зграда. Међу њима су били и Марко Јурић, Ела Кумер, Антонио Дамјановић и Марин Цапан који је пре 2-3 године учествовао на семинару о будућности Балкана у организацији неке од НВО. Они су током ноћи између 28. и 29. јануара посетили ЕТФ.
Нешто после 12 часова 30.1. ова група агената хрватске обавештајне службе СОА напустила је Србију. Међутим, без обзира на опскурне и деструктивне намере хрватске службе и хрватског државног руководства, са српске стране ипак није изостао срдачан и топао испраћај, чиме је по ко зна који пут потврђена добронамерност и великодушност Србије према суседима, а посебно према јачању регионалне безбедности и сарадње. Више о томе читајте КЛИКОМ ОВДЕ!
Препоручујемо
ОПЕТ ВРЕЂАЊЕ СТАРИЈИХ СУГРАЂАНА И ПЕНЗИОНЕРА: Блокадерска политика мржње, посебно према женама и пензионерима (ФОТО)
15. 07. 2026. у 19:43 >> 19:55
БЕЋИРОВИЋ: Резолуција Хрватског сабора је неприхватљиво мешање у унутрашње ствари БиХ
15. 07. 2026. у 19:50
ШЕШЕЉ О ИРАНСКОЈ ПОБЕДИ: Американци не могу себи да дозволе да признају пораз
15. 07. 2026. у 19:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања
РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.
15. 07. 2026. у 16:04
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)