ВУЧИЋ ИЗ БРИСЕЛА: Отварање Кластера 3 најкасније почетком фебруара
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, изјавио је вечерас после пленарног састанка лидера ЕУ и Западног Балкана очекује да већ у јануару или фебруару постане део јединственог европског подручја плаћања СЕПА.
Фото: Принтскрин Пинк
- Очекујемо да већ у јануару или фебруару да постанемо део јединствене европске регије плаћања. Отварање Кластера 3 крајем јануара, најкасније почетком фебруара, у наредна 3, 4 дана прву траншу финансијску из агенде раста. За нас је даље важно да даље радимо на зеленим коридорима, са Мађарском смо доста тога направили, надам се да ћемо то моћи са Хрватском да урадимо у будућности.
Препоручујемо
БРНАБИЋ О ПИСАЊУ ШОЛАКОВИХ МЕДИЈА: Нема више лажи, једини циљ свега је склонити Вучића
18. 12. 2024. у 20:00
УВЕК УЗ ПРЕДСЕДНИКА: Огњеновић – Оставка Вучића одвела би Србију у понор
18. 12. 2024. у 19:14
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (31)