"ИЗАЗИВАТЕ РАТ, ТО ЈЕ СРАМОТА": Бака из Лознице која зна шта је немаштина и глад послала оштру поруку рушитељима Србије (ВИДЕО)
БАКА из Лознице, која зна и шта је немаштина и рат и патња и глад, послала је оштру поруку рушитељима Србије које предводе Мариника, Ђилас и Јешић!
- О протестима мислим најгоре, изазивате рат овде. Да ли сте запамтили рат какав је био? Мени је 88 година, ја сам запамтила рат, никад боље нисмо живели него сад. А шта сад раде? Праве рат, да будемо гладни, да побију омладину. То је срамота! - истакла је бака из Лознице.
ВЕЛИКА ПОБЕДА РУСА У ЧАСОВОМ ЈАРУ: "Избачени су, у току чишћење стамбених зграда"
ОРУЖАНЕ снаге Руске Федерације избациле су украјинске трупе са територије фабрике ватросталних материјала у Часовом Јару, а непријатељ је потиснут у приватни сектор. У току је чишћење стамбених зграда у граду, изјавио је саветник председника ДНР-а Игор Кимаковски.
14. 01. 2025. у 10:56
ХРВАТСКИ СТРУЧЊАК: Поштовање до неба "Ер Србији", а вама неспособним олошима у Хрватској - срам вас било
ХРВАТСКА има битно више авио-путника него Србија. Међутим, Ер Србија је потпуно доминантна у региону, пише хрватски ваздухопловни аналитичар и стручњак Ален Шћурић са регионалног портала "Замааеро", чији текст преносимо у целости.
14. 01. 2025. у 11:38
ОД КОЛЕГА ИЗ "ПОТЕРЕ", САМО МЕМЕД: Зашто "трагачи" нису били на сахрани?
МИЛОРАД Милинковић преминуо је у 60. години на Божић, у цркви у Јабуковцу где је пратио литургију.
13. 01. 2025. у 20:59
Коментари (37)