ВУЧИЋ: Нећемо подржати Предлог закона о страним агентима из више разлога
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић изјавио је вечерас да неће подржати Предлог закона о страним агентима из више разлога, иако многи из посланичке групе СНС сматрају да у њему постоје елементи који би могли да се прихвате.
Фото: Printscreen
- Под један, нећемо прихватити предлог закона који је поднела посланичка група или посланици нашег партнера Александра Вулина из више разлога. Иако многи људи у посланичкој групи СНС сматрују да ту постоје елементи који су преузети како из америчког, тако и из западноевропског и руског законодавства, који би могли да се прихвате - рекао је Вучић.
- Али мој одговор је не - нагласио је Вучић.
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (39)