ОТКРИВАМО: Упутства која опозициони активисти деле студентима стигла су – из Загреба! (ФОТО)
KAKO ексклузивно сазнајемо, упутства за блокаде под називом „Блокадни кувар“, која опозициони активисти у електронском облику деле студентима по групама на друштвеним мрежама и апликацијама - стигла су из Загреба, и коришћена су током великих студентских демонстрација у Хрватској током 2009. године.
Фото: Новости
Потпуно је логично да се једна од најекстремнијих лидерки овдашњих „студентских“ протеста Мила Пајић, која се, како смо имали прилике да се уверимо, не либи чак ни физичких обрачуна са својим неистомишљеницима, учи и помаже примерима из Хрватске, имајући у виду њену фасцинацију усташком идеологијом и велико поштовање које интимно гаји према осведоченим усташким зликовцима из НДХ. Такође, општепознато је да Мила Пајић ове ставове и не крије превише, те да је између осталог пре неколико година на друштвеним мрежама глорификовала злочиначку хрватску акцију „Олуја“.
Такође, може се потпуно основано претпоставити да је Пајићева у сарадњи са својим ментором, иначе осведоченим усташофилом Динком Грухоњићем дошла на „бриљантну“ идеју да „увезе“ насилне методе уличних протеста из њима омиљене Хрватске, где постоји пуно актера који су заинтересовани да изазову хаос на српским универзитетима и улицама кроз злоупотребу и радикализацију студентске популације.
Фото: Новости
Уједно, да су ови протести део једне шире приче чији је епицентар очигледно у седишту бивше НДХ потврђује и то да су током јучерашњег дана представници Факулета политичких наука из Загреба на свом профилу на друштвеној мрежи „Инстаграм“ подржали такозване студентске протесте у Србији, истичући да су „студенти увек били покретачи друштвених промена“.
Када се све узме у обзир, хрватски рукопис у организацији такозваних студентских протеста је више него јасан, при чему посебну пажњу заузима све већа радикализација и насиље „студената“ у режији Миле Пајић и њених сарадника, за које се основано може претпоставити да такође долази из Загреба.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (26)