КОМС ОТИШАО ДА СЕ ЖАЛИ НА СВОЈУ ЗЕМЉУ: И то онима који нас мрзе, а ово желе да доведу (ФОТО/ВИДЕО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

23. 11. 2024. у 11:37

ПРЕДСТАВНИЦИ Кровне организације младих Србије (КОМС) отишли су у ЕУ да се жале на своју земљу уз подршку оних који мрзе Србију.

КОМС ОТИШАО ДА СЕ ЖАЛИ НА СВОЈУ ЗЕМЉУ: И то онима који нас мрзе, а ово желе да доведу  (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: Printscreen

КОМС је једна од организација, на челу са Иваном Бјелићем, која организује насилне протесте у Србији.

- Налазимо се у Генту, на Скупштини Европског форума младих за заштиту младих активиста. Представили смо увид у положај младох активиста у Србији. Као што знате овим увидом дајемо до знања да су притисци на младе активисте недопустиви - рекли су.

Foto: Printscreen

 

О каквом се телу заправо ради најбоље говоре сами видео снимци са догађаја које организује тај исти Европски форум за заштиту младих активиста.

 

Прошле године тако су приредили скандалозан догађај, наравно подржан од ЕУ.

Мушкарац обучен у женску одећу изводио је нешто што би се, благо речено, могло описати као стриптиз, и позивао све да "пију колико хоће".

(Ало)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)

ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 19:30

Коментари (0)

ОД КЊИЖЕВНЕ РЕЧИ ДО ПОЗОРИШНЕ СЦЕНЕ: Признања за Фондацију Mozzart