"ВЕЧЕРАС САМ ПРЕКРШИО ПРАВИЛО" Вучић се одвезао са Малим до ЕКСПА, носе радницима пљескавице (ВИДЕО)

Марко Колашинац
Марко Колашинац

16. 11. 2024. у 21:03

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одвезао се вечерас својим аутомобилом са министром финансија Синишом Малим до ЕКСПА, где су радницима однели стотинак пљескавица.

ВЕЧЕРАС САМ ПРЕКРШИО ПРАВИЛО Вучић се одвезао са Малим до ЕКСПА, носе радницима пљескавице (ВИДЕО)

Фото: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav

- Вечерас сам прекршио правила и у свом аутомобилу одвезао Синишу Малог до градилишта #ЕXПО. Највећи број људи слави Ðурђиц, или иде на славу, и пожелео сам да нашим неимарима који вредно раде ноћу и по ужасној хладноћи однесемо пљескавице и бар мало их ободримо. Србија напредује, Србија се убрзано мења, и упркос жељама многих, споља и изнутра, Србија не сме да стане - написао је Вучић на Инстаграм налогу уз приложени снимак.

- Носимо стотинак пљескавица са свим прилозима. Гладни су радници, а са свим прилозима су пљескавице. Биће и за нас двојицу по једна - рекао је Мали, који је направио снимак.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз празничне бонусе