МИ СМО НЕСЛОЖНИ, НАРОД НАМ НЕ ВЕРУЈЕ, АЛИ СРБИЈА МОРА ДА СТАНЕ: Зеленовић за 52 секунде објаснио сав бесмисао политике опозиције (ВИДЕО)
НЕБОЈША Зеленовић, копредседник странке "Заједно" објаснио је гостујући на опозиционој телевизији Н1 сав бесмисао политике опозиције у Србији.
Фото: Принтсцреен
- Ми морамо да уђемо сви заједно у једну синхронизовану организацију генералног штрајка. Све мора да стане. Све мора да стане у Србији баш на овај начин како је сад то кренуло да се дешава данас у ових 14 минута. И ми верујемо да је могуће да се врати поверење међу људима и представницима разних групација, друштвених групација и еснафа... Дакле ми верујемо да се може озбиљно разговарати и са адвокатима да не иду на суђења, да се може озбиљно разговарати са просветарима, да се не иде у школе, да не раде школе, да се може разговарати са представницима јавног живота из културе, уметности, да просто одредимо дан када се неће те делатности обављати... Да смо тада остали сви заједно ми не бисмо ни имали изборе у Београду - рекао је Зеленовић, на шта је водитељка констатовала "дакле јединства практично нема, ви то сада управо говорите и одатле и неповерење грађана", а он одговорио:
- Тако је.
Погледајте приложени снимак:
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)