АНА ЛАЛИЋ СА ГОРАНОМ ЈЕШИЋЕМ ПРЕДВОДИ ПРОТЕСТЕ: Отишла у Босну да напада Србе, причала о досрбљавању Војводине

Novosti online

10. 11. 2024. у 11:09

АНА Лалић са Гораном Јешићем предводи протесте, а неколико дана пре трагедије отишла је у Босну да напада Србе и Србију и опет причала о досрбљавању Војводине.

АНА ЛАЛИЋ СА ГОРАНОМ ЈЕШИЋЕМ ПРЕДВОДИ ПРОТЕСТЕ: Отишла у Босну да напада Србе, причала о досрбљавању Војводине

Foto: Printskrin

Ана Лалић један је од вођа протеста чији циљ је злоупотреба трагедије у Новом Саду за рушење власти у Србији.

Само четири дана пре трагедије Лалић је у једном тузланском подкасту рекла шта мисли о Србији и Србима.

Детаљније у видеу овде:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (18)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља