"ОВО ЈЕ НАСИЉЕ ПРОТИВ ДРЖАВЕ": Председник Вучић се огласио због дивљања опозиције у Новом Саду

Председник Србије Александар Вучић огласио се поводом стравичног насиља које опозиција са својим демонстрантима спроводи у Новом Саду.

ОВО ЈЕ НАСИЉЕ ПРОТИВ ДРЖАВЕ: Председник Вучић се огласио због дивљања опозиције у Новом Саду

Фото: Printscreen

- У току су језиви, насилни протести против државе Србије у Новом Саду. Србија ће одбранити своју заставу, своје име и презиме и казнити све починиоце кривичних дела. Никакве сумње немојте да имате у то! - навео је председик Вучић.

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.

21. 07. 2026. у 18:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (29)

НИСАМ ЗНАО ШТА ТАЈ СИМБОЛ ЗНАЧИ Дарко Лазић о спорној фотографији са Албанком - Она је искористила прилику