СРБИ, ШТА ВАМ НИЈЕ ЈАСНО? Вулин о избору Пицуле за известиоца ЕУ за Србију
"ПОСТАВИТИ Тонина Пицулу за известиоца парламента ЕУ за Србију и очекивати да буде објективан је као да од хрватске Владе очекујете да се извини за злочине почињене над Србима у Олуји", навео је потпредседник Владе Србије Александар Вулин о избору Тонина Пицуле за известиоца Европске уније за Србију.
Фото АП
- У сваком злу има и неког добра, избор Пицуле за известиоца, од чијег мишљења зависи наставак пута Србије ка ЕУ, јасан је знак да од тог пута нема ништа и да ЕУ Србију жели у својим редовима као Хрватска Србе у Влади и Сабору. Срби, шта вам није јасно? - изјавио је Вулин.
БОНУС ВИДЕО:
Салонски опозиционар љут на Београђане јер су задовољни животом
Препоручујемо
БРИСЕЛ ИЗАБРАО СРБОМРСЦА ПИЦУЛУ: Затварају врата Србији и гурају је ка БРИКС-у
22. 10. 2024. у 10:20
ВУЛИН ПРЕДВОДИ ДЕЛЕГАЦИЈУ НА САМИТУ БРИКС-А: Још три министра иду у Казањ
22. 10. 2024. у 08:12
ВУЧИЋ ИЗ СЛОВАЧКЕ: Разумели смо поруку Европског парламента - Србији данас нико ништа не наређује (ФОТО)
22. 10. 2024. у 10:43 >> 14:51
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)