ШОЛАКОВЦИ ХУШКАЈУ НА ГРАЂАНСКИ РАТ, СМИСЛИЛИ И СЦЕНАРИО: Треба опколити Вучића, неко мора да прими пендрек!

ЗОРАН Прерадовић, уредник Шолаковог недељника Радар, гостовао на Шолаковој Н1, ''гарантује'' да уколико полиција примењује силу на протестима ће бити двоструко више људи следећег дана.

ШОЛАКОВЦИ ХУШКАЈУ НА ГРАЂАНСКИ РАТ, СМИСЛИЛИ И СЦЕНАРИО: Треба опколити Вучића, неко мора да прими пендрек!

Foto: Printskrin

- Лидери опозиције који имају имунитет морају да искоче напред јер их донекле штити имунитет и да приме, ако полиција дође да туче или примењује силу. А ја вам гарантујем да ако се то деси да ће сутра двоструко људи бити више.  - рекао је Прерадовић.

Детаљније у видеу:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (26)

(ПРЕ)ДУГО ПУТОВАЊЕ У ЕВРОПУ Анализа Новости: На примеру Србије све јасно - Политика проширења ЕУ води се по  геополитичким интересима