ЈОВАНОВ О ПОТПУНОМ РАСУЛУ ОПОЗИЦИЈЕ Несторовићева заборавила, а Ђилас није обавештен - "Договорите се више, кумим вас Богом" (ФОТО)
ЧЛАН Председништва СНС Миленко Јованов прокоментарисао је потпуно расуло опозиције.
Foto: Tanjug/VLADIMIR SPORCIC
- Данијела Несторовић, данас: "Спекулисало се о томе да сам ја наводно заборавила да ставим и другу тачку дневног реда. Постигнут је био договор да се то уради као допуна дневног реда".
Драган Ђилас, 18. 9. 2024. "Проблем је што ће на седници бити само једна тачка, јер је (посланица Еколошког устанка Данијела) Несторовић заборавила да преда другу тачку дневног реда у којој би требало да се бавимо захтевом за формирање комисије, да се види шта је са потписима Народне иницијативе. И образложење има непрецизности – што ће власт искористити."
Ђилас није обавештен о договору, или су у питању прве последице сарадње и дружења са Милошем Јовановићем...
Али договорите се више, кумим вас Богом🙏🙏🙏 Јесте ли заборавили, јесте ли се договорили, или сте се договорили да заборавите, шта год, јер ионако нико жив више не може да похвата и разуме ни шта радите, ни шта причате...
Само нас из те ваше папазјаније изоставите. Нит лук јели, нит лук мирисали. Све је ваша режија и не можемо ми да будемо одговорни за ваше незнање, неспособност и површност. Нисмо вам старатељи, побогу! - истакао је Јованов.
Препоручујемо
ТРАМП ПОРУЧИО: Напад у Сиднеју чист антисемитизам, Јевреји у САД да се не плаше
14. 12. 2025. у 19:55
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (28)