ЈОШ ЈЕДНА ПРОПАЛА “КАРИЈЕРА” ЕКОЛОШКОГ АКТИВИСТЕ: Милован Петровић се трајно повлачи?
ПОСЛЕ низа неуспешних и веома слабо посећених тзв. еколошких протеста које је у протеклим месецима организовао, Милован Петровић из Милићевог Села код Пожеге је на корак од коначне одлуке да у потпуности одустане од те врсте активизма.
Фото: Принтсцреен
Осим што је својом екстремистичком и често крајње простачком реториком на друштвеним мрежама растерао готово све присталице, Петровић је доживео потпуни дебакл и у погледу прикупљања новца потребног за финансирање протеста. Према речима Златка Кокановића, још једног лажног еколога који му је некада био идеолошки врло близак, а сада се радује његовим неуспесима, Петровића су “спонзори” напустили након што су сазнали да је о човеку изузетно спорне прошлости, који је починио низ кривичних дела и прекршаја, и то у распону од злоупотребе службеног положаја и деликата против привреде, па све до покушаја крађе казана за ракију од приватног лица, због чега је својевремено морала да интервенише и полиција.
Због свега што му се у последње време дешава, Петровић је, како тврде његови сарадници, запао у депресију и апатију, али и у својеврсну параноју, тврдећи да је окружен непријатељима и “проданим душама”, који прате сваки његов корак и денуцирају га српској служби.
Препоручујемо
ИЗБОРИ СУ ИЗА ЋОШКА, А ОПОЗИЦИЈА? Сваки дан нова свађа и већи раскол
13. 07. 2026. у 14:37
РАТ МЕЂУ БЛОКАДЕРИМА СЕ НАСТАВЉА: Драган Ђилас на мети оштрих прозивки ЗЛФ-а
13. 07. 2026. у 12:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)