ВУЧИЋ О ИЗЈАВИ ПЕТРА БОШКОВИЋА: Поредити данашњу Војску са оном када је он ведрио и облачио, имао бих шта да кажем

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

20. 09. 2024. у 12:46

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић прокоментарисао је изјаву Петра Бошковића да је ова власт упропастила војску, председник је казао:

ВУЧИЋ О ИЗЈАВИ ПЕТРА БОШКОВИЋА: Поредити данашњу Војску са оном када је он ведрио и облачио, имао бих шта да кажем

Фото: Танјуг

- Ја нисам задовољан на ком нам је нивоу Војска, али поредити данашњу Војску са оном када је господин Бошковић ведрио и облачио... Не желим да нападам, али имао бих шта да кажем. Војска је данас најмање десет пута јача. Мислим да то довољно говори. Нека људи виде. Сећате се оног што сам 2013. лично организовао, то је био авио-митинг, српских авиона, ловаца високе генерације није било. Наши хероји, по којима се називају наши аеродроми, гинули су зато што нису имали никакву шансу. До тога да данас имате радаре. О новим радарима из Француске да не говорим. Много тога смо урадили, много тога набављамо, много тога тек треба да нам стигне, што смо већ платили. Што се тиче стања војника, тада нису имали ниједне чизме. Погледајте како нам данас војници изгледају, као у најбоље опремљеним војскама света.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника

ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је шокиран и огорчен покушајем Кијева да изведе напад на државну резиденцију председника Русије Владимира Путина, изјавио је помоћник председника Руске Федерације Јуриј Ушаков.

29. 12. 2025. у 17:38

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.

29. 12. 2025. у 13:08

Коментари (20)

КАДА САМ САЗНАЛА ДА САМ ТРУДНА, ВЕЋИНА ЊИХ МЕ ЈЕ ЗАБОРАВИЛА: Александра Пријовић брутално искрена - Била сам јако тужна