ПРЕДСЕДНИК О НАВОДИМА ОПОЗИЦИОНИХ МЕДИЈА: Да се на дневном нивоу додворавам неком, не пада ми на памет
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић борави у Бриселу, одакле се обратио медијима. Том приликом коментарисао је и наводе опозиционих медија.
Foto: Tanjug/VLADIMIR SPORCIC
Наиме у спорном тексту се наводи да у уџбеницима треба да стоји да је Косово независно и критикују председника што неће да призна независност Косова. Вучић је рекао да су га ти исти медији и раније оптуживали да је издајник.
- Ти исти су ме јуче оптуживали да сам издајник, сада траже да признам независно Косово. Шта ћете... Ништа ново, ништа страшно. Када би ми политику водили новине, новинари чак и јавно мнење одавно бих престао да се бавим овим послом... Бавите се овим послом за добробит свог народа... Да сам питао људе о повећању пензија и плата, до сада бисмо банкротирали... Да сам питао за Београд на води још увек бисмо имали змијарник и пацове уместо најелитнијег дела наше земље... Да сам питао људе за брзу пругу и даље би нам просечна брзина била 26 километара на сат. Срећом, питајте људе једном у две, три или четири године, када имате редовне или ванредне изборе и тада људи процењује да ли сте ви се трудили, борили, радили у интересу народа - рекао је Вучић.
Подсећамо, у дневном листу "Данас", иза кога стоји Драган Ђилас, лидер Странке слободе и правде, објављен је сраман текст Снежане Чонградин.
Опширније кликом ОВДЕ.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ВУЧИЋ САОПШТИО ВАЖНУ ВЕСТ: Србија од првог јануара постаје део СЕПА
19. 09. 2024. у 14:50
ОГЛАСИЛА СЕ ФОН ДЕР ЛАЈЕН: Објавила слику са Вучићем - срдачан поздрав
19. 09. 2024. у 13:45
"ЗАСТАВА 2024": Вучић сутра на приказу способности Војске Србије у Батајници
19. 09. 2024. у 11:41
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)