ПОНОШЕВАЦ ОПТУЖИО ВУЧИЋА: "Пребацио преговоре из УН у ЕУ", а то урадили његови пајтоси
САНДА Рашковић Ивић, бивша сарадница бившег Поношевог шефа Вука Јеремића, одговорила је на оптужбе Небојше Вујовића, фана Здравка Поноша, да је Александар Вучић тај који је пренео преговоре из УН у ЕУ.
Фото: Printscreen
-Свако мора да носи свој крст због овог што је урадио. Ја се питам, како може да поклони Косово? Па што не поклони свој стан у ком живи? Они су пребацивањем Косова из УН-а у ЕУ фактички избледели Резолуцију УН 1244. Они су пребацивањем надлежности у ЕУ исекли грану на којој су седели, извукли су себи тепих испод ногу и то је највећа грешка! - рекао је Вујовић у емисији.
- Дијалог је пребачен у ЕУ 2011, то је урадила бивша власт и то није било добро, попустили смо Албанцима - одговорила је Рашковић Ивић.
Препоручујемо
САВЕТНИК МИЛОША ЈОВАНОВИЋА: Косово је постало независно 2008. године! (ВИДЕО)
17. 09. 2024. у 12:31
ОПОЗИЦИОНИ ПРИТИСАК НА ВУЧИЋА: Ни по коју цену не смемо прогласити окупацију!
12. 09. 2024. у 22:51
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)